Arçelik Blog

 • Mart 16, 2023

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, ev işleri de daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir hale geldi. Özellikle süpürge teknolojileri, ev temizliğinde büyük bir kolaylık sağladı. Şarjlı süpürgeler, pratik kullanımları ve teknik özellikleriyle son yılların en popüler ev aletleri arasında yer alıyor.

  Keyifli Temizliğin Yolu: Arçelik Şarjlı Süpürgeler
 • Mart 16, 2023

  Mutfaklar, hayatımızın önemli bir parçasıdır ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı mutfak aletleri de hayatımızda yer almaya başladı. Bu aletler, yemek yapma sürecini hızlandırırken aynı zamanda daha keyifli hale getiriyorlar. Eğer sağlıklı beslenmeye önem veriyor ve evde yemek yapmaya devam etmek istiyorsanız, Arçelik Mutfak Aletleri ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kesme, doğrama, karıştırma, içecek hazırlama, pişirme gibi işleri yüksek performansla ve kısa sürede halleden bu aletlerle mutfakta kendinizi şef gibi hissedebilirsiniz.

  Kolaylaştıran Mutfak Çözümleri Arçelik Mutfak Aletleri
 • Mart 16, 2023

  Hızlı çamaşır kurutma teknolojilerinin hayatımıza girişi, ev işlerini biraz daha kolaylaştırdı. Modern insan için, çağın baş döndürücü temposu içinde 24 saat yetmeyebiliyor ve çamaşır asmak, çamaşırın kurumasını beklemek, kuruyan çamaşırları toplamak ciddi bir zaman kaybı anlamına geliyor. Bunun yanı sıra özellikle ısınma sistemlerinin çalışmadığı ve havaların genellikle nemli ve yağışlı olduğu geçiş dönemlerinde çamaşırların kuruması günler alabilir. Pek çok toplu konutta çeşitli nedenlerle uygulanan balkona çamaşır asma yasağı, insanları, çamaşır kurutmak için dar alanlara mecbur bırakıyor ki bu da kuruması gereken fazla miktarda çamaşırı sorun haline getirmekte.

  Pratik ve Hızlı : Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR