₺21.800 KDV Dahil
₺21.999 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺24.200 KDV Dahil
₺24.399 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺35.400 KDV Dahil
₺35.999 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺30.016 KDV Dahil
₺31.530 KDV Dahil
Tükendi
₺3.389 KDV Dahil
₺3.478 KDV Dahil
Tükendi
₺4.409 KDV Dahil
₺4.629 KDV Dahil
Tükendi
₺6.800 KDV Dahil
₺7.000 KDV Dahil
Tükendi
₺24.950 KDV Dahil
₺24.990 KDV Dahil
Tükendi
₺25.000 KDV Dahil
₺25.999 KDV Dahil
Tükendi
₺36.692 KDV Dahil
₺36.838 KDV Dahil

Arçelik Klima

Hem sıcak hem de soğuk olmak üzere çift fonksiyona sahip olan Arçelik Klimalar, yaz ve kış aylarında optimum hava sıcaklığı elde etmeniz için yanınızdadır. Teknik özellikleri ve yeni teknolojileri ile evinizde ya da iş yerinizde istediğiniz sıcaklığı ve serinliği en kolay şekilde elde etmeyi mümkün hale getiren söz konusu Arçelik klima modelleri, kullanım alanınızın boyutlarına ve kullanıma amacınıza göre farklı tiplere sahiptir.

Arçelik Klima Fiyatları

Kış aylarında kullanımı çok yaygın olmasa da, ülkemizde yaz aylarında sıkça kullanılan Klimalar, iç ortam iklimlendirmede büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle sıcak havalarda rahat ve ferah bir nefes alma ihtiyacını karşılayan bu ürünler, son teknoloji özellikleri ile bir hayli hayatı kolaylaştırıyor. Klima seçerken aslında birçok faktörü göz önünde bulundurmak gerekiyor. Hatalı bir seçim, sizin için uzun vadede olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ortamı ısıtamamadan doğan sorunlar, faturaların kabarık olmasına kadar giden olumsuz bir süreç can sıkıcı boyutlara gelebilir. Sizler için Arçelik Klima seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor ufak bir checklist hazırladık...

 

 

Oda Boyutu: Klima seçerken, oda boyutunu ölçerek, odayı soğutmak için gereken klima kapasitesini belirleyin. Klima kapasitesi, BTU (British Thermal Unit) cinsinden ölçülür ve oda boyutu ile doğru orantılıdır.

 

Kullanım Amacı: Klima, sadece serinletmek için değil aynı zamanda havayı temizlemek ve nem oranını ayarlamak için de kullanılabilir. Kullanım amacınıza göre, sizi tatmin edecek bir klima seçmeniz önemlidir.

 

Enerji Verimliliği: Enerji verimliliği, klimanın kullanım maliyetini ve çevresel etkisini belirleyen önemli bir faktördür. Daha yüksek bir SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio) değeri, daha yüksek bir enerji verimliliği anlamına gelir.

 

Marka ve Garanti: Kaliteli bir marka ve uzun bir garanti süresi, klima seçerken dikkat etmeniz gereken önemli faktörlerdir. İyi bir marka ve uzun bir garanti süresi, cihazın kalitesi ve dayanıklılığı konusunda güven sağlayacaktır. Arçelik ve Marka Evinde olarak sizler için tüm ürünlerde elbette garanti seçeneği sağlıyoruz. Fakat bu garantinin süresini uzatarak cihazınızın ömrünü de daha fazla uzatma şansına sahipsiniz.

 

Özellikler: Klima seçerken, bazı özellikler sizin için önemli olabilir. Örneğin, uzaktan kumanda, uyku modu, hava temizleme filtresi ve hava nemlendirme özellikleri gibi özellikleri tercih edebilirsiniz. Yenilikçi teknolojiye sahip Arçelik Klimalara mutlaka bir göz atmalısınız.

 

Fiyat: Son olarak, fiyat bir diğer önemli faktördür. Klima seçerken, bütçenize uygun bir model seçmeye çalışın. Markaevinde.com'da Klima kategorimizde her bütçeye uygun kaliteli ve uzun ömür bir seçeneğiniz bulunuyor. Hemen Arçelik Klima Modellerine göz atın ve taksit seçenekleri, indirimlerle online olarak siparişinizi oluşturun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR