Müşteri Yorumları

“Yıllardır bir çok ihtiyacımızı Marka Evinde’den karşılıyoruz. Hem güleryüzlü çalışanları hem de kaliteli hizmeti için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim”

testimonial image

Banu K.

“İnternetten alışveriş yaparken çok fazla araştırma yaparım. Buradan ilk defa alışveriş yaptım. Öncesinde ve sonrasında arkadaşlar çok yardımcı oldu. Kargom hızlıca geldi ve kurulumu sorunsuzca yapıldı. Tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim”

testimonial image

Sezgin D.

“Diğer sitelere göre ucuz olunca ilk başta biraz tereddüt ettim ama whatsapptan arkadaşlara ulaştım ve bilgilendirme yaptılar. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz”

testimonial image

Kadir M.

“Daha önce mağazadan çay makinesi almıştım. İstanbul’dan taşındıktan sonra buzdolabı ihtiyacım oldu. Web sitesini görünce çok mutlu oldum güvendiğim bir yerdi hemen alışverişimi yaptım.”

testimonial image

Seval K.

“Çamaşır makinesi aldım. Servis geldi kurulumu yaptı. Satış sonrası iletişime geçtiğim arkadaşlar çok yardımcı oldu. Hem servis çalışanlarına hem de mağazadaki arkadaşlara çok teşekkür ederim”

testimonial image

Pelin D.

“Yetkili servis hızlıca geldi kurulumu yaptı. Kurulum öncesinde mağazadan arkadaşlar her soruma cevap verdi. Hem servisteki arkadaşlara hem de mağazadaki arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten çok ilgililerdi.”

testimonial image

Erhan P.

“Bu kadar hızlı teslimat beklemiyordum açıkçası. Süpersiniz!”

testimonial image

Derya Ç.

“Arçelik yıllardır kullandığımız bir marka. Annemin eski süpürgesi bozulunca biz de Arçelik’i tercih ettik hem ekonomik hem de kaliteli. Marka Evinde’yi görünce hiç tereddüt etmeden siparişimi verdim hızlıca elimize ulaştı. Annem size teşekkür ediyor :) ”

testimonial image

Aynur Y.

“Smart TV için çok fazla araştırma yaptım. En uygunu Marka Evinde’de bulunca aldım. Kargoda hiç sorun yaşamadan teslim ve kurulum yaptılar. Tavsiye ediyorum herkese.”

testimonial image

Mehmet Z.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR